Дејан Манасков: „На „Инстаграм“ си фатив девојка за сериозно

Ракометарот Дејан Манасков важи за еден од најпосакуваните момци кај нас. Левото крило на Веспрем, иако ретко зборува за својот приватен живот, за „Бекстејџ“ реши да направи преседан и откри интересни детали поврзани со неговиот емотивен статус.
Tака, имавме можност да дознаеме дека ракометарот преку „Инстаграм“ запознал и си фатил девојка за сериозно.

Би можело да ве интересира Повеќе од овој автор

Коментарите се затворени

error: Content is protected !!