Фотогалерија. Елена Реи во Берлин

Од Агенцијата Моделс Ин јавуваат за ангажманот на нашиот најбаран топ- модел, деликатната Елена Реи, која вчера блесна во креациите на еден од најдобрите германски дизајнери, Marc Cain, познат по гламурот и посетеноста на влијателните луѓе од модниот бизнис.

Настанот се случуваше во Берлин, пред самото отварање на Берлинскиот Фешн вик. Уживајте во фотографииите.

Би можело да ве интересира Повеќе од овој автор

Коментарите се затворени

error: Content is protected !!