Browsing Category

Хороскоп

Модни астролошки терористи

Овен Тие ги сакаат најчудните комбинации и не ја преферираат скромноста во облеката. Можете да ги видите во кратки здолништа, тесни панталони, леопардовите шарки во комбинација со шарени вратоврски... Ништо чудно да ги затекнете во златни чевли и сосема неадекватни торби, со купишта ланчиња на рацете и вратот. Бик Сакаат да носат луксузна облека и речиси не прават модни грешки. Дури и стари фармерки ќе ги искомбинираат со скапи патики или високи чевли и брендирани очила за сонце и таа слика навистина зборува за „она нешто“.…
error: Content is protected !!